Preloader wave

КРАЙ

Посібник по видатним місцям України

дізнавай своє

до 28-ої річниці
незалежності
Показати фільтр Показати фільтр
Закрити
Область
Район
Тип місця
Пошук
До головної
Shift
Зменшити масштаб
Іконка
Донизу

Херсонес Таврійський - справжня подорож до минулого.

Іконка слайдер

Адреса

вулиця Володимирська, 40А, Київ, 01034

Херсонес Таврійський — місто засновано 422—421 рр. до н. е. як грецька колонія. У перекладі з давньогрецької Херсонес означає «півострів». Епітет «Таврійський» місто здобуло завдяки тому, що було збудоване на території таврів.

 

За дві тисячі років свого існування воно стало часткою грецької, римської і візантійської історії. У середньовіччі місто зазнавало нападів сельджуків і монголів, перебувало під владою генуезців і було зруйноване кочівниками наприкінці XIV століття.

 

Посилаючись на «Повість минулих літ», відомо, що 988 р. князь Володимир Святославич прийняв тут хрещення. Тепер цей собор реконструйований, уособлює собою Хрещення Русі.

 

1827 року на цьому місці розпочалися розкопки. Досить швидко вони склали вельми цікаву експозицію, завдяки якій виник археологічний музей. 23 червня 2013 року місто було включене до списку світової спадщини ЮНЕСКО.

 

У цьому заповіднику ви зможете зануритися в далеке минуле, пройтися головною вулицею міста, завітати до театру, акрополя, монетного двору, житлових будинків, помилуватися колонами з білого мармуру. Також ви можете побачити майстерні, залишки базилік.

 

Одна з найкраще збережених споруд міста — вежа Зенона, яка була важливим місцем в обороні Херсонесу. Вона прикривала підхід до Херсонесу Таврійського з південного боку. Також збереглася частина кріпосних стін.

 

«Дзвін бажань» — улюблене місце відвідувачів. У давнину, в погану погоду, він попереджав кораблі, що проходили біля берега, а тепер туристи дзвонять в нього, щоб загадати бажання.Херсонес Таврійський, фото

Прогулянка Херсонесом Таврійським — це справжня подорож до минулого. А щоб посилити це враження, ви маєте унікальну можливість скупатися в Чорному морі неподалік від античних споруд, розташованих на березі.

Місця поруч

  Іконка головного зображення
  Головне зображення
  Закрити

  Визначні місця України

  Область
  Район
  Тип місця
  локацій знайдено
  Закрити
  Закрити

  Додати нове місце

  Назва

  Тип місця

   Посилання на інших ресурсах

   Google
   Wikipedia

   Короткий опис

   Адреса

   Основний текст

   Дякуемо

   Заявка на місце прийнята

   Ми перевіримо достовірність інформації і опублікуємо через деякий час. Підвердження/відмова публікації прийде на вашу еклектронну пошту.

   На головну