Preloader wave

КРАЙ

Посібник по видатним місцям України

дізнавай своє

до 28-ої річниці
незалежності
Показати фільтр Показати фільтр
Закрити
Область
Район
Тип місця
Пошук
До головної
Shift
Зменшити масштаб
Іконка
Донизу

Фонтан Roshen - найбільший у Європі із подібних йому

Іконка слайдер

Адреса

вулиця Володимирська, 40А, Київ, 01034

Вінницький фонтан — найбільший у Європі із подібних йому. На «екрані» з води й повітря демонструються «світло-музично-водяні» шоу в форматі 3D. У цих шоу використовується як класична музика, так і музика відомих композиторів сьогодення.

Вінницький фонтан створено за унікальною технологією, яка взимку дозволяє занурювати його під лід («зимуюча» технологія, розроблена компанією «АВВ-дизайн», Київ). Силову мережу фонтану спроектував Вінницький проектний інститут.

Однією з основних задач, що стояла перед інженерами, полягала в тому, аби фонтан використовував воду ріки, а не очищену воду штучного басейну. Фонтан має величезні розміри — 97 м завдовжки на 10 м завширшки, а воду він викидає в повітря на висоту 63 м.

Його побудовано в межах реконструкції набережної Південного Буга поблизу фабрики «Рошен». Під час робіт було розчищено русло річки.

4 вересня 2011 року на церемонію відкриття фонтану зібралось близько 70 тисяч глядачів. Телеглядачі могли побачити відкриття на каналах Першому національному каналі, 5 каналі, каналі Euronews, на регіональних каналах, а також на деяких сайтах. Сингл Сари Брайтман став центральною композицією першого сезону.

Згодом фонтан вдосконалювався, презентувалися нові шоу. На відкритті сезонів різних років виступали відомі українські гурти та виконавці.

Фонтан Roshen, фото

Фонтан став символом міста. Його зображено на аверсі ювілейної монети, яку НБУ випустив на честь першої писемної згадки про місто Вінниця. Багато туристів відвідує набережну на вихідних, щоб побачити цей чудовий фонтан.

Хоча біля фонтану встановлено веб-камеру, завдяки якій можна переглядати шоу через Інтернет, це диво справді варто побачити на власні очі.

Місця поруч

  Іконка головного зображення
  Головне зображення
  Закрити

  Визначні місця України

  Область
  Район
  Тип місця
  локацій знайдено
  Закрити
  Закрити

  Додати нове місце

  Назва

  Тип місця

   Посилання на інших ресурсах

   Google
   Wikipedia

   Короткий опис

   Адреса

   Основний текст

   Дякуемо

   Заявка на місце прийнята

   Ми перевіримо достовірність інформації і опублікуємо через деякий час. Підвердження/відмова публікації прийде на вашу еклектронну пошту.

   На головну