Preloader wave

КРАЙ

Посібник по видатним місцям України

дізнавай своє

до 28-ої річниці
незалежності
Показати фільтр Показати фільтр
Закрити
Область
Район
Тип місця
Пошук
До головної
Shift
Зменшити масштаб
Іконка
Донизу

Шолохівський каскадний водоспад - оаза посеред дикого поля

Іконка слайдер

Адреса

вулиця Володимирська, 40А, Київ, 01034

Існує легенда про кіммерійку Тамірис, доньку царя Кімра. Дівчина верхи втікала від скіфів і коли перед нею виникла ріка, вона почула голос. То до неї промовляла сама ріка з пропозицією віддати їй своє намисто. За що ріка зупинить тих, хто переслідує дівчину.

Тамірис, не довго міркуючи, погодилась і кинула своє намисто у воду. Перейшла ріку і, тільки но хотіла пустити коня галопом, земля під ногами здригнулась, почувся страшний грім, хрускіт землі, а степний вітер завив, наче у лютому. Дівчина обернулась і побачила, що води, раніше тихої річки, засяяли золотом та смарагдовим з рубіновим переливами, наче й дійсно, ріка одягла на себе те намисто. А скіфів з їх конями понесла бурхлива течія. Так виник Шолохівский водоспад, що його ще кличуть “Червоні камені”.

Шолохівський каскадний водоспад, фото

Тут на поверхню виходить граніт, що і надає цьому пейзажу червоного відтінку. Саме цим гранітом облицьовували московські мости й станції метро. Їхати сюди краще на весні, коли річка Кам’янка стає повноводнішою. Довжина водоспаду сягає 30 метрів, а висота - 6. Краще, звичайно, їхати власним транспортом, та й громадським сюди дістатись не важко.

Місця поруч

  Іконка головного зображення
  Головне зображення
  Закрити

  Визначні місця України

  Область
  Район
  Тип місця
  локацій знайдено
  Закрити
  Закрити

  Додати нове місце

  Назва

  Тип місця

   Посилання на інших ресурсах

   Google
   Wikipedia

   Короткий опис

   Адреса

   Основний текст

   Дякуемо

   Заявка на місце прийнята

   Ми перевіримо достовірність інформації і опублікуємо через деякий час. Підвердження/відмова публікації прийде на вашу еклектронну пошту.

   На головну