Preloader wave

КРАЙ

Посібник по видатним місцям України

дізнавай своє

до 28-ої річниці
незалежності
Показати фільтр Показати фільтр
Закрити
Область
Район
Тип місця
Пошук
До головної
Shift
Зменшити масштаб
Іконка
Донизу

“Райський куточок” - місце, сповнене українського колориту

Іконка слайдер

Адреса

вулиця Володимирська, 40А, Київ, 01034

На створення цього прегарного куточка, що є втіленням самої України в побуті, пішло 5 років. Ініціаторами стали Олексій Черненко та його велика родина.

“Райський куточок” називають ще музеєм "під відкритим небом", або Олексіївським парком.

Все, що ви можете побачити на садибі, зроблено руками господаря та його сім’ї, навіть гармата, яку вони намагалися відтворити, максимально подібна до тієї, що знаходиться у краєзнавчому музеї. Перекривали очеретяний дах, виготовляли предмети побуту, часто зверталися за порадою до старих людей та спостерігали за роботою майстрів. І не дарма. Бо садиба-музей є одним з наймальовничіших місць на Черкащині.

Райський куточок - місце, з українським колоритом, фото

Вас зачарує оригінальна дерев’яна альтанка. У дворі садиби ви побачите справжню хату-мазанку, декоративний колодязь, невеликий млин-вітряк та цілу колекцію знарядь праці, якими користувалися наші пращури. Ви навряд чи зможете втриматись, аби не зробити кілька чарівних фото,  як і молодята, що постійно приїжджають сюди в день весілля аби залишити у серці теплі спогади та отримати неповторний весільний фотосет у стилі ретро.

Для своїх любих онуків Олексій Григорович влаштував на дереві так звану “спостережну вежу”, куди дістатися можна лише мотузяною драбиною.

Дорогою до Дніпрової протоки вас вітатимуть берізки, висаджені чотирма поколіннями Черненків - від прадіда Григорія до правнуків Насті та Іванка.

За бажання, ви отримаєте чудову екскурсію, зможете покататися човном та зробити незабутні фото у національних костюмах.

Садиба “Райський куточок” - це чудова місцина для проведення шлюбної церемонії, фуршету, корпоративу, випускних та святкування дня народження чи хрестин.

Місця поруч

  Іконка головного зображення
  Головне зображення
  Закрити

  Визначні місця України

  Область
  Район
  Тип місця
  локацій знайдено
  Закрити
  Закрити

  Додати нове місце

  Назва

  Тип місця

   Посилання на інших ресурсах

   Google
   Wikipedia

   Короткий опис

   Адреса

   Основний текст

   Дякуемо

   Заявка на місце прийнята

   Ми перевіримо достовірність інформації і опублікуємо через деякий час. Підвердження/відмова публікації прийде на вашу еклектронну пошту.

   На головну