Preloader wave

КРАЙ

Посібник по видатним місцям України

дізнавай своє

до 28-ої річниці
незалежності
Показати фільтр Показати фільтр
Закрити
Область
Район
Тип місця
Пошук
До головної
Shift
Зменшити масштаб
Іконка
Донизу

Підгорецький замок - вишукана велич Львівщини

Іконка слайдер

Адреса

вулиця Володимирська, 40А, Київ, 01034

Замок було зведено за наказом гетьмана Речі Посполитої Станіслава Конєцпольського у 1635 році на місці, де раніше знаходилися фортифікаційні споруди. Проект був втілений у життя двома відомими архітекторами: італійцем Андреа дель Аква, що займався облаштуванням палацу, та військовим інженером Гійомом де Боплан, який займався фортифікацією.

Масивна старовинна споруда була облаштована вишуканими предметами інтер’єру, що вражали своєю пишністю та величчю. Проте, вже на початку Першої світової війни, останні власники палацу, князі Сангушко, вимушені були вивести більшу частину експонатів. А за часів радянської влади в будівлі трапилась масштабна пожежа, не зміг уникнути палац і візитів грабіжників.

Підгорецький замок

Вперше за багато років, замок відкриває свої двері для відвідувачів. Відтепер можна прогулятися залами палацу, помилуватися вишуканою архітектурою та відвідати експозиції збережених скарбів XVII-XVIII століть. Також відвідувачі мають змогу прогулятись мальовничим парком біля замку, який оздоблено в італійському стилі та є чи не єдиним в Україні парком такого типу.

Давно не лоскотали собі нерви? Завітайте до підземелля, яке має свою особисту, і досить містичну історію.

Можна прогулятися по заїжджому двору, де жила прислуга, працювали корчма та готель. Відвідайте також до римсько-католицького костелу Святого Йосипа, що неподалік від замку.

Місця поруч

  Іконка головного зображення
  Головне зображення
  Закрити

  Визначні місця України

  Область
  Район
  Тип місця
  локацій знайдено
  Закрити
  Закрити

  Додати нове місце

  Назва

  Тип місця

   Посилання на інших ресурсах

   Google
   Wikipedia

   Короткий опис

   Адреса

   Основний текст

   Дякуемо

   Заявка на місце прийнята

   Ми перевіримо достовірність інформації і опублікуємо через деякий час. Підвердження/відмова публікації прийде на вашу еклектронну пошту.

   На головну