Preloader wave

КРАЙ

Посібник по видатним місцям України

дізнавай своє

до 28-ої річниці
незалежності
Показати фільтр Показати фільтр
Закрити
Область
Район
Тип місця
Пошук
До головної
Shift
Зменшити масштаб
Іконка
Донизу

Парк культури і відпочинку імені Михайла Чекмана

Іконка слайдер

Адреса

вулиця Володимирська, 40А, Київ, 01034

Розташувавшись на березі Бузького водосховища, парк викликає відчуття, неначе ти потрапив на околицю Венеції, де замість будівель дерева, а замість гондол - водяні лілії. І гарні кам’яні мости. 

Засаджувати цю місцевість жителі почали ще в 1947 році, а облаштування парка почалось у 1949 р. Він був і Комсомольским парком і 50-річчя Жовтня і 500-річчя м. Хмельницкого. та у 2008 йому дали ім’я Михайла Чекмана, колишнього мера м. Хмельницький. Активно розбудовувати парк почали в 60-ті роки. На “недільники” виходило по 5-7 тисяч хмельничан. Саме тут р. Плоска впадає у Південний Буг, саме тому ця місцевість була досить заболоченою. Проводились душе масштабні осушувальні роботи. У той же час люди нагорнули острів, що є у центрі парку.

Парк носить статус “пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення”. Сьогодні тут досить багато дитячих атракціонів, лавок, гарних доріжок для прогулянок. На вихідних тут проводиться чимало розважальних, культурних і спортивних заходів.

Парк культури і відпочинку імені Михайла Чекмана, фото

Як і будь-який парк місцевого значення, цей також є окрасою міста. Та поміж інших, цей парк виділяється тим, що тут є прокат човнів і катамаранів. І тут, лише за сто метрів від берега розкинувся “Острів Кохання”. Тобто, пригод тут можна знайти вдосталь та і спокою теж.

Місця поруч

  Іконка головного зображення
  Головне зображення
  Закрити

  Визначні місця України

  Область
  Район
  Тип місця
  локацій знайдено
  Закрити
  Закрити

  Додати нове місце

  Назва

  Тип місця

   Посилання на інших ресурсах

   Google
   Wikipedia

   Короткий опис

   Адреса

   Основний текст

   Дякуемо

   Заявка на місце прийнята

   Ми перевіримо достовірність інформації і опублікуємо через деякий час. Підвердження/відмова публікації прийде на вашу еклектронну пошту.

   На головну