Preloader wave

КРАЙ

Посібник по видатним місцям України

дізнавай своє

до 28-ої річниці
незалежності
Показати фільтр Показати фільтр
Закрити
Область
Район
Тип місця
Пошук
До головної
Shift
Зменшити масштаб
Іконка
Донизу

Кам’янецький Замок - це вишукана фортифікаційна споруда.

Іконка слайдер

Адреса

вулиця Володимирська, 40А, Київ, 01034

Археологічні дослідження показали, що на місці фортеці ще в IX ст. стояв дитинець із земляними валами та дерев’яною стіною, що слугували захистом давньослов’янського Галицько-Волинського поселення. В період з 1240 до 1917 Кам’янецьким замком володіли золотоординці, поляки, литовці, турки, москвичі. А пізніше, у роки Громадянської війни (1917 - 1923), влада у фортеці змінювалася до десяти разів. Правили українські націоналісти, австро-німецькі війська і більшовицькі. Також, Кам’янець-Подільска фортеця, з лютого 1919 до листопада 1920, була столицею України, коли уряд і Директорія УНР залишили Київ.

За часів панування поляків, а особливо в часи Польско-Турецької Війни, Кам’янецький замок був великим символом християнства у Східній Європі. В замку були: Лютеранська каплиця, Костел Св. Станіслава, Покровська церква (заснована Коріатовичами),  Каплиця Св. Михаїла (в Денній башті 1575 р.).

Кам’янецький Замок - це вишукана фортифікаційна споруда. Оборонні рубежі охоплювали сам замок і місто. Своєю неприступністю замок зобов'язаний не тільки величезним кам’яним стінам, а і природі. Не дарма з часів середньовіччя за ним закріпилася слава “Побудованого рукою Бога”. Замок стоїть на скелі, над крутим каньйоном річки Смотрич. Турецький міст, що пролягає через каньйон, сполучає місто з замковою Брамою Станіслава Августа, зруйнованою згодом російським урядом. Трохи далі стояла Польна Брама, (проти Поля) і Міська Брама. По периметру бастіону стоїть одинадцять веж. Площа замкового подвір’я - близько 3⁄4 га. А так званий Новий замок займає близько 3 га.

Двічі на рік у Кам’янці-Подільському проходить фестиваль повітряних куль. У ці часи гості міста мають змогу поглянути на мальовничий каньйон з висоти пташиного польоту та окинути замріяним оком одне з Семи Чудес України - Кам’янець-Подільский замок.

Місця поруч

  Іконка головного зображення
  Головне зображення
  Закрити

  Визначні місця України

  Область
  Район
  Тип місця
  локацій знайдено
  Закрити
  Закрити

  Додати нове місце

  Назва

  Тип місця

   Посилання на інших ресурсах

   Google
   Wikipedia

   Короткий опис

   Адреса

   Основний текст

   Дякуемо

   Заявка на місце прийнята

   Ми перевіримо достовірність інформації і опублікуємо через деякий час. Підвердження/відмова публікації прийде на вашу еклектронну пошту.

   На головну