Preloader wave

КРАЙ

Посібник по видатним місцям України

дізнавай своє

до 28-ої річниці
незалежності
Показати фільтр Показати фільтр
Закрити
Область
Район
Тип місця
Пошук
До головної
Shift
Зменшити масштаб
Іконка
Донизу

Історичний центр Львову - це перлина Європи на теренах України

Іконка слайдер

Адреса

вулиця Володимирська, 40А, Київ, 01034

Львів, а саме його центральна частина, “Старе Місто” - це справжня перлина Європи на теренах України.  Друга Світова, якимось дивом, майже не зачепила це місто. І зараз ми можемо побачити там чимало прекрасних будинків. Середньовічний Львів був великим торговим, багатонаціональним містом, що відобразилось на його архітектурному ансамблі. А це близько 3000 га. кривеньких вулиць, вишуканої ліпнини на фасадах будівель, поєднання  бароко і ренесансу, модерну і класицизму, з приємними домішками конструктивізму.

<img class="full-width-image" data-cke-saved-src="https://admin.krai.co.ua/files/istorichnij-czentr-lvovu-%20full-size.jpg" src="https://admin.krai.co.ua/files/istorichnij-czentr-lvovu-%20full-size.jpg" "="">

Площа Ринок, з міською ратушею, протягом століть збирала голландців, турків, німців, росіян, як економічний і культурний центр. Зараз площа приваблює мільйони туристів з усього світу своїми різнокольоровими будинками часів ренесансу. Кожен має піднятися на вежу ратуші аби поглянути на місто згори. Побачити кольорову гаму його дахів. Наблизитись до шпилів і куполів десятків церков і храмів, що оточують площу з усіх боків.  Львів дуже люб’язне місто і з радістю прийме вас будь-якої пори року. Восени тут ніхто не почуває себе одинаком. Запитайте у місцевих жителів, які дива тут трапляються на Різдво. Весна причаровує букетом бурого каміння і соковитої зелені. А літо повеселить купаннями у фонтанах.

Місця поруч

  Іконка головного зображення
  Головне зображення
  Закрити

  Визначні місця України

  Область
  Район
  Тип місця
  локацій знайдено
  Закрити
  Закрити

  Додати нове місце

  Назва

  Тип місця

   Посилання на інших ресурсах

   Google
   Wikipedia

   Короткий опис

   Адреса

   Основний текст

   Дякуемо

   Заявка на місце прийнята

   Ми перевіримо достовірність інформації і опублікуємо через деякий час. Підвердження/відмова публікації прийде на вашу еклектронну пошту.

   На головну