Preloader wave

КРАЙ

Посібник по видатним місцям України

дізнавай своє

до 28-ої річниці
незалежності
Показати фільтр Показати фільтр
Закрити
Область
Район
Тип місця
Пошук
До головної
Shift
Зменшити масштаб
Іконка
Донизу

Дендропарк - мальовничий парк із тінистими алеями та квітучими тюльпанами

Іконка слайдер

Адреса

вулиця Володимирська, 40А, Київ, 01034

Дендропарк у Кропивницькому щороку відвідують тисячі туристів з усіх куточків України та з-за кордону. Тут можна чудово відпочивати, насолоджуючись природою, розважатися на атракціонах, на концертах і дискотеках, а навесні в парку квітнуть 150 тисяч різноманітних тюльпанів.

У 1958 році в Кіровограді (так тоді називалося місто) було створено парк, де висадили десятки дерев та кущів різних видів, створили зону для відпочинку та встановили 7 атракціонів для розваг. Він швидко став одним з найулюбленіших місць відпочинку для дітей і дорослих. Через 14 років після заснування, у 1972 році, дендропарк став парком-пам’яткою. Певний час тут навіть можна було кататися на катамаранах. Але згодом парк прийшов у занепад, і лише у 2000 році Корпорація «XXI століття» взяла його під опіку.

Тепер це мальовничий приватний комерційний парк із тінистими алеями, сучасними атракціонами, сценою, де проводяться різноманітні заходи для дітей та дорослих. Також тут є ресторан, суші-бар, кафе, камбуз-паб та фуд-корт. Під час екскурсій гіди розповідають історії і навіть легенди про парк.

Є тут і зоомістечко, де можна побачити павичів, фазанів, страусів, кроликів та інших тварин.

Дендропарк - мальовничий парк

Кожної весни в парку проводиться «Весняний пленер», на якому художники малюють тюльпани, аби зберегти красу квітів на полотнах.

У парку проводяться фестивалі, зокрема, «Від серця до серця» та «Об’єднаємо дітей мистецтвом», відомі в усій країні. Також щоп’ятниці та в вихідні дні тут відбуваються концерти, дискотеки, дитячі майстер-класи та квести. На великому екрані можна дивитися футбол і кіно. А в спортивній зоні можна грати в футбол, волейбол, настільний теніс, гігантські шахи та в інші ігри.

Зауважте, що вхід до парку — безкоштовний, так само, як і відвідування фестивалів, концертів та інших заходів.

Місця поруч

  Іконка головного зображення
  Головне зображення
  Закрити

  Визначні місця України

  Область
  Район
  Тип місця
  локацій знайдено
  Закрити
  Закрити

  Додати нове місце

  Назва

  Тип місця

   Посилання на інших ресурсах

   Google
   Wikipedia

   Короткий опис

   Адреса

   Основний текст

   Дякуемо

   Заявка на місце прийнята

   Ми перевіримо достовірність інформації і опублікуємо через деякий час. Підвердження/відмова публікації прийде на вашу еклектронну пошту.

   На головну