Preloader wave

КРАЙ

Посібник по видатним місцям України

дізнавай своє

до 28-ої річниці
незалежності
Показати фільтр Показати фільтр
Закрити
Область
Район
Тип місця
Пошук
До головної
Shift
Зменшити масштаб
Іконка
Донизу

Краснокутський дендропарк ⎼ це тиша і спокій Харківщини.

Іконка слайдер

Адреса

вулиця Володимирська, 40А, Київ, 01034

Краснокутському дендропарку вже понад двісті років. Він зародився в 1793 році, його творцем  став Іван Каразін — брат засновника Харківського університету. Іван був затятим мандрівником і привозив зі своїх подорожей саджанці різних рослин, які пізніше були висаджені на території парку. Серед флори дендропарку ⎼ тополі, клени, акації, хвойні дерева.

Славиться парк і двома печерами Петропавлівського монастиря. Печери вимощені цеглою скріплену міцним розчином. Кажуть, що монахи у вапно додавали яєчний білок  качок і гусей.Цей парк називають зеленою окрасою Хортиці, що містить в собі окремі елементи, кожен з яких сам по собі став пам’яткою парку. Серед них — ялівцевий гай з надзвичайно чистим повітрям, сонячна поляна на відкритому місці парку з сонячним годинником, дубова алея, алея закоханих з красивих чагарників спіреї.

Також тут сприятливі умови для тварин, оскільки в центрі парку знаходиться водойма; тут можна зустріти їжаків, сов, білок, шпаків, солов’їв і навіть куниць. Озеро створює спокійну невимушену  атмосферу по всій території парку. У центрі озера знаходиться невеликий штучно створений “Острів любові”, до якого можна пройти по містку. Чимало молодих пар з усієї України їдуть сюди справляти весілля.

Краснокутський дендропарк ⎼ Харківщина.

Місця поруч

  Іконка головного зображення
  Головне зображення
  Закрити

  Визначні місця України

  Область
  Район
  Тип місця
  локацій знайдено
  Закрити
  Закрити

  Додати нове місце

  Назва

  Тип місця

   Посилання на інших ресурсах

   Google
   Wikipedia

   Короткий опис

   Адреса

   Основний текст

   Дякуемо

   Заявка на місце прийнята

   Ми перевіримо достовірність інформації і опублікуємо через деякий час. Підвердження/відмова публікації прийде на вашу еклектронну пошту.

   На головну