Preloader wave

КРАЙ

Посібник по видатним місцям України

дізнавай своє

до 28-ої річниці
незалежності
Показати фільтр Показати фільтр
Закрити
Область
Район
Тип місця
Пошук
До головної
Shift
Зменшити масштаб
Іконка
Донизу

Буковель - це мальовничі Карпати та активний відпочинок

Іконка слайдер

Адреса

вулиця Володимирська, 40А, Київ, 01034

Це курортне містечко розмістилось на висоті 920 м над рівнем моря, де встановлено монумент “Географічного центру Європи”.

Відпочинок в Буковелі, завдяки розвиненій інфраструктурі розваг і знайденим тут мінеральним джерелам, не тільки цікаве, але й корисне місце. Зимовий відпочинок в Буковелі, що може тривати з листопада до квітня, порадує любителів покататися з гір, вистачило б сил і часу подужати всі 63 гірськолижні траси, довжина яких від 300 до 2300 м. Та і влітку тут ніхто не нудьгує: походи в гори, велосипедні та кінні прогулянки, квадротури, рафтинг, флайсьорфи, пейнтбол, велосипедний та екстрим парки. А як вам двокілометровий пляж посеред гір? Також у Буковелі діє потужний рекреаційний комплекс.

Фото. Буковель - це мальовничі Карпати та активний відпочинок

Давно йшли розмови, аби створити тут ще й дитячий табір. Та лише у 2014 році необхідність зберегти “Артек” вирішила це питання. Так, табір “Артек” тепер у Буковелі. Ще одна приємна новина є для батьків. На базу Буковелі діє середня школа. Аби діти мали змогу відпочивати не відриваючись від навчання.

Між іншим, навколо курортного міста є на що подивитись окрім гір. Поруч, у селі Поляниця, знайдете дуже гарну Введенську церкву.

До Буковелі туристи їдуть з усього світу, хоча іноземців все ж тут буває більше. І це чудово, тому що тут вони не тільки дізнаються багато цікавого, але і зможуть чудово відпочити на природі.

Місця поруч

  Іконка головного зображення
  Головне зображення
  Закрити

  Визначні місця України

  Область
  Район
  Тип місця
  локацій знайдено
  Закрити
  Закрити

  Додати нове місце

  Назва

  Тип місця

   Посилання на інших ресурсах

   Google
   Wikipedia

   Короткий опис

   Адреса

   Основний текст

   Дякуемо

   Заявка на місце прийнята

   Ми перевіримо достовірність інформації і опублікуємо через деякий час. Підвердження/відмова публікації прийде на вашу еклектронну пошту.

   На головну