Preloader wave

КРАЙ

Посібник по видатним місцям України

дізнавай своє

до 28-ої річниці
незалежності
Показати фільтр Показати фільтр
Закрити
Область
Район
Тип місця
Пошук
До головної
Shift
Зменшити масштаб
Іконка
Донизу

Буцький каньйон - мальовниче місце для відпочинку на лоні природи

Іконка слайдер

Адреса

вулиця Володимирська, 40А, Київ, 01034

Букинський каньйон, в народі “Маленька Швейцарія”. Краєвиди тут зовсім нетипові для всієї Центральної України. Каньйон невеликий та досить вузький, простягається на 5 км, шириною до 20-40 метрів, глибина його, інколи, доходить до 20 метрів. Тут панує тиша та спокій. Чудове місце з валунами, скелями, яким вже понад 2 мільярди років. Біля нього ще у XIX сторіччі було збудовано великий водяний млин, на сьогодні від нього лишилися деякі фрагменти.

Для любителів дикого відпочинку є дуже гарні місця, де можна зупинитися на ніч з наметами. Нижче за течією облаштовані зручні майданчики для пікніків, а також стаціонарний кемпінг. У вихідні тут чимало туристів, тож якщо прагнете усамітнення  краще зупинитися до повороту річки.

Буцький каньйон - відпочинок таі природа

Також місце підходить для активного відпочинку та занять спортом. Ідеальне місце для медитацій, якщо хочете побути в гармонії з собою та природою, почути голос річки, помилуватися невеликим водоспадом та хоч на хвильку втекти від буденності.

Однією з родзинок Букинського каньйону, а також унікальною історичною пам’яткою, є одна з перших гідроелектростанцій України, що розташована поруч з ним. Була введена в експлуатацію ще в 1929 році в день річниці Жовтневої революції, і пропрацювала до 1991 року. В 1965 році Буки втратили статус районного центру, а в 1991 році ГЕС була зачинена, через те, що зникла потреба в її експлуатації.

Місця поруч

  Іконка головного зображення
  Головне зображення
  Закрити

  Визначні місця України

  Область
  Район
  Тип місця
  локацій знайдено
  Закрити
  Закрити

  Додати нове місце

  Назва

  Тип місця

   Посилання на інших ресурсах

   Google
   Wikipedia

   Короткий опис

   Адреса

   Основний текст

   Дякуемо

   Заявка на місце прийнята

   Ми перевіримо достовірність інформації і опублікуємо через деякий час. Підвердження/відмова публікації прийде на вашу еклектронну пошту.

   На головну